2 część wywiadu w Gakku TV

Daneliya Tuleszowa - 2 część wywiadu dla Gakku TV

W czwartek ukazała się kolejne część wywiadu, którego udzieliła Daneliya Tuleshova dla kazachskiej telewizji muzycznej Gakku TV. Pytanie na które Daneliya odpowiadała: 1.Najcenniejsza otrzymana rada? 2.Najbardziej oryginalny prezent od fana? 3.Przykład godny naśladowania? 4.Ulubiona gra na telefonie? 5.Na co wydałabyś milion dolarów? 6.Na co brakuje ci czasu? 7.Ulubiony superbohater? 8.Kolekcjonujesz coś? 9.Którą książkę poleciłabyś? 10.Który film oglądasz wielokrotnie? 11.Na jakich instrumentach grasz? 12.Wypowiedz trzy życzenia! 13.Nowomodne słowo, którego nie rozumiesz? 14.Subskrybent z którego się ucieszyłaś? 15.Na czyjej stronie instagram ugrzęzłaś? 16.Hejtowałaś kogoś? 17.Jak wyobrażasz sobie siebie w starości? 18.Trzech najlepszych muzyków w których wierzysz? 19.Umiesz dochować tajemnicy? 20.Najszczęśliwszy dzień?
Jeśli chcecie poznać odpowiedzi Daneliya na te pytania, oraz obejrzeć cały wywiad video z napisami między innymi w języku polskim i angielskim jest poniżej:

Przypominam że dziś o godzinie 13:00 czasu polskiego (17:00 czasu Ałmaty) zacznie się festiwal Gakku Dauysy na którym Daneliya Tuleshova zaprezentuje swoją nową oryginalną piosenkę w języku angielskim. Transmisje online będzie można oglądać na kanale YouTube Gakku TV.  Gakku TV – LIVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *