Daneliya Tuleshova przeszła do półfinału AGT!

Daneliya Tuleshova zaśpiewała "Sign of the Times" w AGT

W nocy 19 sierpnia o godzinie 2:00 czasu polskiego ( 18 sierpnia godzina 18 czasu Los Angeles) odbył się drugi ćwierćfinał Ameryka Ma Talent w którym wystąpiła Daneliya Tuleshova. Kazachska piosenkarka na scenie pojawiła się jako 9 i zaśpiewała utwór “Sign of the Times” Harry Styles. Związku z pandemią koronowirusa, show odbyło się z udziałem publiczności połączonej online za pomocą aplikacji do telekonferencji zoom.
Daneliya po swoim występie otrzymała owację na stojąco od całej czwórki JURY. Poniżej występ Daneliya wraz z wprowadzeniem:


A w filmie poniżej możecie posłuchać opinii sędziów na temat jej występu, naprawdę warto:

Daneliya Tuleshova wystąpi w półfinale Ameryka Ma Talent

W nocy 20 sierpnia o godzinie 2 czasu polskiego (19 sierpnia godzina 17 czasu Los Angeles), podczas godzinnego programu na żywo ogłoszone zostały wyniki głosowania widzów drugiego ćwierćfinału Ameryka Ma Talent.  Daneliya Tuleshova zajęła miejsce w TOP3 (dokładne miejsce nie jest znane) w głosowaniu widzów i przeszła do półfinałów, które odbędą się 8 i 15 września. Dokładna data występu Daneliya nie jest jeszcze znana. Poniżej video z ogłoszenia że Daneliya Tuleshova przechodzi do kolejnej rundy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *