Wywiad na Gakku TV

Wywiad Daneliya Tuleshova na Gakku TV

Na kanale YouTube kazachskiej stacji muzycznej pojawił się wywiad z Daneliya Tuleshova. Pytania na które odpowiada dziewczyna: 1.Opuściła Cię kiedyś inspiracja? 2.Punkt zwrotny w karierze? 3.Jesteś niewidzialna. Co robisz? 4.Cierpisz na gorączkę gwiazd? 5.Którą kuchnie wolisz? 6.Kiedy ostatni raz kłamałaś? 7.Słowo, które się do ciebie przykleiło? 8.Co oznacza twoje imię? 9.W czym czujesz się najlepiej? 10.Jakie masz przezwisko? 11.Zakochałaś się kiedyś? 12.Ulubione ruchy taneczne? 13.Czego słuchasz w samochodzie? 14.Ile masz par butów? 15.Wierzysz w horoskop? 16.Spotkałaś się z czymś nadprzyrodzonym? 
Bardzo interesujące i niestandardowe pytania. Cały wywiad możecie obejrzeć z napisami w języku polskim oraz angielskim poniżej:

Teledysk do piosenki "MAMA" wreszcie na kanale Daneliya

Daneliya Tuleshova udostępnił swój nowy klip do piosenki “MAMA” na własnym kanale YouTube. Przypomnę że wcześniej premiera teledysku odbyła się na kazachskim kanale muzycznym Gakku TV, który nadaje muzykę wyłącznie produkcji kazachskiej. Poniżej możecie obejrzeć klip z napisami w 17 różnych językach w tym w języku polskim oraz angielskim:

I na koniec jeszcze jedna niespodzianka. Fariz Mamedov dodał dziś na swój kanał vlog z sesji zdjęciowej dla H&M i Harper’s BAZAAR KZ, w której wystąpiła Daneliya Tuleshova, jej siostra Ameli oraz brat Timur, no i nie zapominajmy również o głównym bohaterze vloga – Sewilli (pies Fariza). Vlog możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *