Zablokowane konto instagram Daneliya

Za kilka dni konto na instagramie Daneliya Tuleshova zostanie skasowane.

29 czerwca konto na Instagramie Daneliya zostało zablokowane z powodu braku wymaganych przez regulamin instagramu ukończonych 13 lat przez Daneliya i jeśli nie prześle dokumentów potwierdzających wiek pozwalający na prowadzenie profilu na instagramie grożą usunięciem konta. Od kilku dni jej rodzice, Nataliya oraz najbardziej aktywna społeczność fanowska walczy o odblokowanie konta i uratowanie dorobku na który Daneliya pracowała kilka lat (prawie 300k subskrypcji na istagramie i ponad 1300 postów). 
Niestety przesyłanie dokumentów i wyjaśnień że to rodzice Daneliya prowadzą konto nie dają rezultatów, na ich odwołania od decyzji o zablokowaniu odpowiadają prawdopodobnie boty. 
Daneliya Tuleshova już się pogodziła z możliwym usunięciem jej konta na instagramie i umieściła krótkie video z wyjaśnieniami, podziękowaniami i zaproszeniem do subskrypcji jej nowego profilu, który założy prawdopodobnie za około 2 tygodnie, w swoje 13 urodziny (18 lipca).  

Od siebie dodam tylko że bardzo “dziękujemy” osobie, która zgłosiła jej profil jako konto prowadzone przez osobę poniżej 13 roku życia za “troskę” i dbanie o “bezpieczeństwo” Daneliya. Jeśli on myśli że zniszczy jej marzenia, ambicje i wiarę w siebie tym posunięciem, to się mocno myli, tej dziewczyny nie da się zniszczyć, ma z sobą rzeszę wspaniałych fanów którzy pójdą za nią wszędzie, jest silna a ten ruch dodatkowo ją wzmocni.
Po założeniu nowego konta przez Daneliya, pojawi się nowy post i zostaną zaktualizowane kanały społecznościowe na tej stronie.

Najbliższe plany Daneliya

W piątek 5 lipca o godzinie 19:00 czasu Ałmaty, Daneliya Tuleshova wystąpi na koncercie piosenek z filmów Disneya. Wszystkie utwory będą śpiewane w języku kazachskim. Daneliya zaśpiewa prawdopodobnie jedną piosenkę z bajki Vaiana – Skarb Oceanu “How Far I’ll Go”. Poniżej video z prób:

Po tym koncercie, w sobotę rano Daneliya leci do Kijowa, gdzie w niedziele wystąpi jako gość specjalny w finale 5 edycji Ukraińskiego The Voice Kids. Zaśpiewa tam prawdopodobnie piosenkę wspólnie z jej mentorem z TVK – Monatikiem. 
Zaproszenie na finał i przedstawienie gości specjalnych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *